Правила перебування в літаках 2020

Правила перебування в літаках 2020

 

Державна служба оголосила рекомендації щодо правил та правил безпеки повітряних подорожей:

 

 - потрібно буде зберігати "соціальне дистанціювання" - 1,5 метрів;

 

 - захисні маски - обов"язкові на території аеропорту, Також, за новими правилами, пасажира можуть виставити на вулицю, якщо персонал аеропорту помітить порушника епідемічних правил. 

 

 - ручна поклажа буде  майже заборонена;

 

 - В аеропорту заборонено зустрічати... Осіб, які супроводжують паcажира, допускатимуть лише в особливих випадках, наприклад для супроводу неповнолітнього чи пасажира з інвалідністю", – наказує ЄААБ.  Звичні для багатьох зустрічі з родичами в аеропорту також зміняться – чекати доведеться хіба на вулиці.

 

 - працівникам повітряної безпеки потрібно носити більше захисних екранів.

 

 - рекомендовано відмовитись від відкриття магазинів в аеропорту в тому числі і DUTY FREE, там де ці заклади не відкриються людям має безкоштовно надаватись питна вода. Продаж duty-free товарів у польоті підпадає під  повну заборону.
 

 - Необхідно надати пасажирам можливість придбати маску на території аеропорту, якщо він не встиг придбати її заздалегідь.

 

 - Пасажири та члени екіпажу мають носити маски під час польотів.

 

 - Розсадка пасажирів на борту буде здійснюватися з останнього ряду до першого.

 

Безлюдні аеропорти. Літаки з вільною зоною для ізоляції хворих. Лише сертифіковані медичні маски на пасажирах. Нова процедури посадки та висадки з літака.  Це – неповний список нових правил, схвалених Європейською агенцією з авіабезпеки (ЄААБ), що діятимуть у Євросоюзі на час пандемії. Агенція обіцяє їх регулярно переглядати – після появи нових даних про коронавірус, після зменшення або, навпаки, збільшення обертів епідемії.

 Більш детальну інформацію Ви можете отримати при переході за посиланням  http://www.garyachi.com.ua/novini/lltaki